DOŁĄCZ DO ORIFLAME


Korzyści...
Nowi Klubowicze biorą udział w Programie Witamy. Zobacz, jakie nagrody przygotowało Oriflame dla każdego, kto zdecyduje się, by dołączyć do Klubu. Kliknij TUTAJ

Dlaczego warto?

Dołączając do Oriflame, nie musisz zostawać Konsultantką. Nie musisz angażować się w akcje, promocje, prezentacje. Do niczego Cię to nie zobowiązuje. I nie daj sobie wmówić, że jest inaczej;) O wszystkim decydujesz sama!

Do Klubu Oriflame dołączasz dobrowolnie. Potraktuj to jako swego rodzaju szansę:

- na tańsze kosmetyki, 
- darmowe szkolenia,
- rozwój osobisty,
- na dobrą zabawę
- dodatkowy zarobek,
- stałą pracę.

Sama wybierzesz, na co masz ochotę. 

Tańsze kosmetyki...?
Idealna opcja dla osób, które zamawiają dla siebie i znajomych. Zapytaj swojego konsultanta (bądź napisz/zadzwoń do mnie) o Kartę Członka Klubu Oriflame. Ta karta pozwoli Ci na zakupy ze zniżką 23%, zapewni dostęp do internetowych promocji i wyprzedaży oraz szkoleń organizowanych przez Oriflame.

Darmowe szkolenia...?
Ponownie - należy wykupić Kartę Członka Klubu Oriflame. Będąc Klubowiczką, skorzystasz ze wszystkich szkoleń, jakie oferuje Firma. 

Rozwój osobisty...?
Wykupując Kartę Członkowską oraz angażując się w działania swojej grupy, możesz skorzystać nie tylko ze szkoleń w oddziałach, filiach i biurach regionalnych, ale także wyjazdów szkoleniowych, konferencji (nie tylko krajowych, ale i zagranicznych). Oriflame zadba o to, abyś zdobyła wiedzę z dziedziny kosmetyki, zarządzania, relacji międzyludzkich. 

Dobra zabawa...?
Współpraca z Oriflame jest nieodłącznie związana z nawiązywaniem nowych znajomości. Szkolenia i konferencje to nie tylko miejsce pracy, ale przede wszystkim przyjemności. Tym wydarzeniom często towarzyszą występy artystów oraz wiele innych atrakcji. 

Dodatkowy zarobek...?
Sam możesz zadecydować, ile chcesz zarobić. Jeśli potrzebujesz 100/200/.../500 zł dodatkowego dochodu - nic prostszego! Zapytaj swoją konsultantkę - ona powie Ci, co musisz zrobić, aby taki dochód uzyskać. Pomoże Ci zadbać o klientki i poprowadzić Twoją pracę tak, aby dotrzeć do wyznaczonego przez Ciebie celu.

Stała praca...?
Tak, to oczywiście możliwe. Oriflame to jedna z tych firm, które mogą Ci zapewnić stałą pracę i dochód...tak naprawdę taki, jaki sobie wymarzysz. Sama zdecydujesz, ile czasu poświęcisz na pracę, a tym samym, ile zarobisz. Jeśli zależy Ci na tym, aby spróbować swoich sił - daj mi znać. Wyjaśnię Ci wszystko, pomogę i poprowadzę.

Pamiętaj, że w Oriflame zostanie Ci przydzielony tzw.SPONSOR. Kim jest sponsor? To osoba, która pomoże Ci w realizacji założonych celów, podzieli się z Tobą swoją wiedzą i zadba o to, abyś miał informacje o przeprowadzanych akcjach, promocjach, możliwościach rozwoju. Jeśli zdecydujesz, że chcesz spróbować - zostanę Twoim Sponsorem i od tej pory będziesz mogła liczyć na moją pomoc.

Podjęłaś decyzję?
Poinformuj mnie o niej. Jeśli chcesz do nas dołaczyć bądź tylko zdobyć informacje na temat wstąpienia do Klubu Oriflame - poinformuj mnie o tym. W ciągu 24 godzin odezwę się do Ciebie i odpowiem na wszystkie pytania.

ZAPRASZAM!